Rókusis gyerekszereplők a „Valahol Európában” musicalben

?Ezekben a hetekben sok-sok rókusis osztály és tanár igyekezett színházi előadásra. A Valahol Európában c. nagysikerű musicalt nézték meg. Élményüket csak növelte, hogy Kuksit, a főszereplőt Vajda Vince, iskolánk 5. e osztályos tanulója alakítja. Pötyi szerepében pedig a 3. a osztályos Szügyi Boglárkát láthatjuk (a fotók egyikén virágos kiskabátban, zsákkal a kezében). Az osztálytársak átszellemülten hallgatták a gyermekek által énekelt dalokat, követték minden mozdulatukat a színpadon! Kedves Vince és Boglárka nagyon büszkék vagyunk Rátok! Vince és Boglárka az iskolánkban is nagyon szépen helytállnak, és ehhez jön még zene-, ének-, és színházrajongásuk! Nem mellesleg a Rubik-kockát is Vince rakja ki leggyorsabban – se perc alatt – az osztályban (de talán az egész iskolában), az 5.e-sek már lelkesen tanulják tőle a bűvös algoritmusokat. A Vincéről és Bogiról készült fotókat a Nemzeti Színház weboldaláról vettük, a továbbiak megtekintetők az ő honlapjukon. Érdemes! De még inkább élőben látni érdemes! Február-márciusban még műsoron!  ? „Mert a zene az kell…” ?

http://szinhaz.szeged.hu/ga…/eloadasfotok-valahol-europaban/
A főszereplő Vincével korábban a Délmagyar is készített riportot, az itt olvasható:
https://www.delmagyar.hu/…/a_halalomat_meg_en_is_m…/2583024/