Szent-Györgyi Emléktúra Zsike nénivel

Március 28- án a szegedi Tourisma szervezésében, iskolánk egykori tanára – Tasnádiné Zsike néni – vezetésével, a 7. A osztály tanulói Szent – Györgyi emléksétán vettek részt. Bejártuk azokat a helyszíneket, ahol a híres Nobel- díjas tudós élt, kutatott, dolgozott, sportolt. Láttuk azokat a fényképeket, amelyek gazdag életútját mutatják be az egykori laboratóriumában berendezett emlékszobában. Köszönjük Zsike néninek ezt az élményt, a tartalmas, felemelő programot, és azt az érzést, hogy mindannyian büszkék lehetünk városunkra, az itt alkotó, kiemelkedő, tudós egyéniségekre!

További fotók itt:

https://photos.app.goo.gl/oHsSKAUEFvQXpGFb8

Kedves Szülők, Támogatók!

A 2021-es adóévre mi családosok, sokan élvezhettük az SZJA visszatérítését, azt viszont nem tudjuk még pontosan, hogyan fog ez hatni a felajánlott 1%-ok nagyságrendűségére. A témával foglalkozó műsorokban már többször elhangzott, hogy mindenképpen rendelkezzünk most is az 1+1%-ról! 
Online ügyfélkapun 1 perc, nekünk 1 % reményt jelent!
https://eszja.nav.gov.hu.
Kattintsanak a képre a bővebb tudnivalókért!