Project Explore Competition – miénk a második helyezés!

??Kedvtelések bősége: rajz, sztorizgatás és angol !

Országos szinten második helyezést értek el a nyolcadikos lányok a Project Explore Competition 2019 versenyén?❤️!

Az angliai székhelyű Oxford University Press Project tankönyveit a világ számos országában használják. Az idei évben a tankönyvhöz tartozó versenyben a pályázó csapatoknak a megújuló, új Project Explore könyv megkezdett képregényét kellett folytatni. Sok száz pályázat érkezett a világ minden tájáról. Büszkék vagyunk rá, hogy az oxfordi kiadó magyar pályaművet választott abszolút győztesnek is (egy budapesti csapatot)! A rókusis lány csapat – Mogyorós Hanna, Papp Franciska, Szász Emma, Szendrényi Borbála, Varga-Betlehem Dorina – munkáját viszont az oxfordi zsűri a 2. legjobb magyarországi pályázatnak választotta, így a mi iskolánk nevét is említésre méltónak találták a Kiadó oxfordi honlapján! Mészáros István, a Kiadó regionális képviselője a mai napon látogatott el iskolánkba, hogy átadja az okleveleket és jutalmakat! Szeretettel gratulálunk a lányoknak és köszönjük a Kiadónak a versenyszervezést! Reméljük, hogy sokáig lesz még lehetőségünk a könyveikből okosodni ?!