2019. október 25-én üzenünk a jövőnek!

Minden ember szeretne
nyomot hagyni maga után a Földön.
Van, aki fákat ültet, más
a tudását adja át.

 

Ezt tesszük mi is, amikor egy 50 évvel ezelőtti kezdeményezést felelevenítve
üzenetet zárunk iskolánk falába,
újabb 50 évre.
A rókusis tanárok, diákok
szeretettel és tisztelettel meghívják Önt erre az alkalomra!
Iskolánk alapításának évfordulóján
2019. október 25-én pénteken, 15 órakor
ünnepség keretében
időkapszulát helyezünk el
a Rókusi Általános Iskolában.
Köszöntőt mond
Plesovszkiné Ujfaluczki Judit
a Szegedi Tankerület  igazgatója.
Szeretettel várunk minden érdeklődőt!

Kedves Érdeklők! Diákjaink – iskolai programjaink történetében először -, megpróbálkoznak az élő közvetítéssel. Így az interaktív táblákkal rendelkező tantermekben, illetve a telefonokon is kényelmesen követhető lesz az esemény, amennyiben a tornacsarnokunk befogadóképességéhez képest túl sokan lennénk. Ha a péntek délelőtti próbán ez a technika sikeresnek bizonyul, itt a honlapunkon és a facebook-on közzétesszük a linket.

Frissítés: MA 15 órától élőben jelentkezünk! Kedves Rókusisok,egykori diákok és kollégák!
A délelőtti próba alkalmával a fiataljaink élő közvetítése egészen stabilnak bizonyult. 15 órától ma a következő linken követhetnek minket azok, akik nem tudnak élő közelségben velünk lenni. Mi a gyerekekkel már hangolódtunk 🙂.
https://www.twitch.tv/rokusiszegedcam

Kedves Rókusis Diákok! Ne feledjétek, pénteken csak 3 tanórával kell megküzdenetek, majd az ünnepélyes, iskolarádiós koszorúzást követően kb. 11.10-től találkozunk az udvaron és hangolódunk a délutánra, míg mindannyian együtt vagytok! A dal szövegét már tudjátok, ugye;-)?

Flsashmob, lufik, buborékok…

 

Korábban írtuk:

Időkapszula 2069 – Pályázzatok!

És így emlékezünk a 2019. március 21-ei 50 éves kapszulanyitásra:

Az időkapszuláról a sajtó tükrében …

 

Kedves Szülők, Támogatók!

A 2021-es adóévre mi családosok, sokan élvezhettük az SZJA visszatérítését, azt viszont nem tudjuk még pontosan, hogyan fog ez hatni a felajánlott 1%-ok nagyságrendűségére. A témával foglalkozó műsorokban már többször elhangzott, hogy mindenképpen rendelkezzünk most is az 1+1%-ról! 
Online ügyfélkapun 1 perc, nekünk 1 % reményt jelent!
https://eszja.nav.gov.hu.
Kattintsanak a képre a bővebb tudnivalókért!