2019. október 25-én üzenünk a jövőnek!

Minden ember szeretne
nyomot hagyni maga után a Földön.
Van, aki fákat ültet, más
a tudását adja át.

 

Ezt tesszük mi is, amikor egy 50 évvel ezelőtti kezdeményezést felelevenítve
üzenetet zárunk iskolánk falába,
újabb 50 évre.
A rókusis tanárok, diákok
szeretettel és tisztelettel meghívják Önt erre az alkalomra!
Iskolánk alapításának évfordulóján
2019. október 25-én pénteken, 15 órakor
ünnepség keretében
időkapszulát helyezünk el
a Rókusi Általános Iskolában.
Köszöntőt mond
Plesovszkiné Ujfaluczki Judit
a Szegedi Tankerület  igazgatója.
Szeretettel várunk minden érdeklődőt!

Kedves Érdeklők! Diákjaink – iskolai programjaink történetében először -, megpróbálkoznak az élő közvetítéssel. Így az interaktív táblákkal rendelkező tantermekben, illetve a telefonokon is kényelmesen követhető lesz az esemény, amennyiben a tornacsarnokunk befogadóképességéhez képest túl sokan lennénk. Ha a péntek délelőtti próbán ez a technika sikeresnek bizonyul, itt a honlapunkon és a facebook-on közzétesszük a linket.

Frissítés: MA 15 órától élőben jelentkezünk! Kedves Rókusisok,egykori diákok és kollégák!
A délelőtti próba alkalmával a fiataljaink élő közvetítése egészen stabilnak bizonyult. 15 órától ma a következő linken követhetnek minket azok, akik nem tudnak élő közelségben velünk lenni. Mi a gyerekekkel már hangolódtunk ?.
https://www.twitch.tv/rokusiszegedcam

Kedves Rókusis Diákok! Ne feledjétek, pénteken csak 3 tanórával kell megküzdenetek, majd az ünnepélyes, iskolarádiós koszorúzást követően kb. 11.10-től találkozunk az udvaron és hangolódunk a délutánra, míg mindannyian együtt vagytok! A dal szövegét már tudjátok, ugye;-)?

Flsashmob, lufik, buborékok…

 

Korábban írtuk:

Időkapszula 2069 – Pályázzatok!

És így emlékezünk a 2019. március 21-ei 50 éves kapszulanyitásra:

Az időkapszuláról a sajtó tükrében …