Versenyhírek a Természettudományos munkaközösségtől

A Bartha Mozaik Vetélkedő Szentesen megrendezett döntőjén (2019. december 4-én) iskolánk csapata nagyon szépen szerepelt. A jó hangulatú, játékos versenyen a Rókusi vidrák az egészséges életmóddal, a környezettudatos magatartással és a természetvédelemmel kapcsolatos ismereteikről adtak számot. A szoros küzdelemben diákjaink III. helyezést értek el.

A csapat tagjai:

Bankó Tamás 8. b

Kozma Veronika 8. b

Kecskeméti László 8. c

Kasza Melánia 7. a

Vásárhelyi-Varga Luca 7. a

 

Felkészítő tanár:

Nagyné Tóth Andrea

A szép eredményhez gratulálunk: Természettudományos munkaközösség

Kedves Szülők, Támogatók!

A 2021-es adóévre mi családosok, sokan élvezhettük az SZJA visszatérítését, azt viszont nem tudjuk még pontosan, hogyan fog ez hatni a felajánlott 1%-ok nagyságrendűségére. A témával foglalkozó műsorokban már többször elhangzott, hogy mindenképpen rendelkezzünk most is az 1+1%-ról! 
Online ügyfélkapun 1 perc, nekünk 1 % reményt jelent!
https://eszja.nav.gov.hu.
Kattintsanak a képre a bővebb tudnivalókért!