Szeged tíz legeredményesebb általános és középiskolája … benne vagyunk!

?‍??‍?  A Rókusi a 2019-es kompetenciatesztek alapján azon tíz szegedi általános és közép iskola egyike, ahol a diákok minden részképességben az országos átlag felett teljesítettek! Hálás köszönet ezért a mostani hetedikeseknek és kilencedikeseknek, valamint a kollégáknak! Büszkék vagyunk Rátok! Csak így tovább! Örömmel osztjuk meg a Délmagyarország vonatkozó cikkét, a lényeg a második bekezdésben rejlik.

?‍??‍? Ez két hete volt újdonság, de olyan jó, hogy most is örömmel osztjuk! Hátha nem minden szegedi olvasta a sok más…

Közzétette: Rókusi Általános Iskola – 2020. április 6., hétfő

Ha valaki esetleg a konkrét jelentésre kíváncsi, itt megteheti. A jelentésben mi a K betűjelet kaptuk, keressék!
https://www.kir.hu/okmfit/getJelentes.aspx?tip=f&id=39012296
2019-es fenntartói összefoglaló jelentés

???? A nyelvi mérésről itt még nem esik szó, annak eredménye talán május környékére várható, de mi arra is nagyon büszkék vagyunk, hiszen diákjaink 93,4% -a teljesítette a kívánatos minimum 60%-ot. (6. évfolyamon angolból ez az eredmény 100%.)

https://www.rokusi.hu/mere…/idegennyelvi-meresek-eredmenyei/

Hasonló szép eredményeket kívánunk diákjainknak a továbbiakban is!