OPEN STREETS DAY (Szeptember 20. )

Egy nemzetközi (ISCA) kezdeményezés, melyhez a Rókusi Általános Iskola szeptember 18-án csatlakozott. Az aktivitást ösztönző program célja az volt, hogy minden tanulót megmozgasson, ezért iskolánk a futást választotta célpontjának, mivel semmilyen felszerelést nem igényel. Felhívásunkra, minden osztály hozta magával a jókedvét és a teljesíteni akarását, így nagyon hangulatos napot tudhatunk magunkénak.

Köszönjük diákjainknak és kollégáinknak a részvételt.

 

Kedves Szülők, Támogatók!

A 2021-es adóévre mi családosok, sokan élvezhettük az SZJA visszatérítését, azt viszont nem tudjuk még pontosan, hogyan fog ez hatni a felajánlott 1%-ok nagyságrendűségére. A témával foglalkozó műsorokban már többször elhangzott, hogy mindenképpen rendelkezzünk most is az 1+1%-ról! 
Online ügyfélkapun 1 perc, nekünk 1 % reményt jelent!
https://eszja.nav.gov.hu.
Kattintsanak a képre a bővebb tudnivalókért!