Büszkék vagyunk nyelvvizsgázóinkra!

Örömmel és büszkén osztjuk a hírt, hogy a nyár elején hírül adott nyelvvizsga-sikerek a járvány miatt nyár végére, szeptemberre csúsztatott szóbeli vizsgákat követően további nevekkel bővültek! Így már 9 nyelvvizsgázónknak és felkészítőjüknek, Gyömbér Szilviának gratulálhatunk!

A nyári-őszi vizsgákkal így bővült diákjaink névsora:
KOMPLEX „C” típusú KÖZÉPFOKÚ NYELVVIZSGÁT tettek:
Bálint Lili 8.e
Dohor Zsófia Csillag 8.c
Nagy Imre Ákos 8.b
Palotás Barnabás 8.c
Palotás Csongor 8.c
Tóth Dóra 8.b
Tölgyes Kíra 8.e
Viola László 8.b
KOMPLEX „C” típusú ALAPFOKÚ NYELVVIZSGÁT tett:
Csete Viktória 8.e

Június végén még ez volt a hír, most idemásoljuk:

 

Nyolcadikosaink ismét sikeresen vizsgáztak angol nyelvből! Májusban a Társalkodó Középfokú Nyelvvizsga írásbeli részét az alábbi szorgos tanulóink sikeresen teljesítették. Az eredetileg szintén májusra tervezett szóbeli részt az egészségügyi helyzet miatt júliusban próbálhatják meg. Drukkoljunk nekik, gondolunk rájuk akkor is. Good Luck?!

Bálint Lili 8.e
Dohor Zsófia Csillag 8.c
Nagy Imre Ákos 8.b
Palotás Barnabás 8.c
Tölgyes Kíra 8.e
Tóth Dóra 8.b
Viola László 8.b

Felkészítőjük, aki a haladásukat a digitális oktatás alatt is személyre szabottan, napi szinten biztosította: Gyömbér Szilvia tanárnő. Gratulálunk mindannyiuknak! Congratulations!