Beiratkozást megelőző szándéknyilatkozat

Kedves Szülők!

Amennyiben gyermeküket  a mi iskolánkba szeretnék beíratni első osztályba, kérjük, küldjék vissza a mellékletben csatolt SZÁNDÉKNYILATKOZATOT az iskolas.leszek@rokusi.hu címre vagy adják le iskolánkban a Kossuth L. sgt. 37. sz. alatt.

Öröm és megtiszteltetés számunkra, ha iskolánkat választják!

Üdvözlettel:

Teleki Zsuzsanna

intézményvezető-helyettes

 

Kedves Szülők, Támogatók!

A 2021-es adóévre mi családosok, sokan élvezhettük az SZJA visszatérítését, azt viszont nem tudjuk még pontosan, hogyan fog ez hatni a felajánlott 1%-ok nagyságrendűségére. A témával foglalkozó műsorokban már többször elhangzott, hogy mindenképpen rendelkezzünk most is az 1+1%-ról! 
Online ügyfélkapun 1 perc, nekünk 1 % reményt jelent!
https://eszja.nav.gov.hu.
Kattintsanak a képre a bővebb tudnivalókért!