Radnóti angol Nyelvi Tehetségkutató Verseny – két előkelő helyezés

A Radnóti Miklós Gimnázium  Angol Nyelvi Tehetségkutató Versenyének döntőjében két nagyon szép helyezéssel gazdagodtak a Rókuisok!
II. helyezést ért Komócsin László és III. helyezett lett Nagy Csongor.  Mindketten 8.e osztályos tanulóink, felkészítő tanáruk Bátai Helga.
A három fordulós versenyre az idei évben 253 diák nevezett. Az első két forduló még online teszt formájában valósult meg, a középdöntőt már a Radnóti falain belül írták. Innen, mint korábban írtuk mind a négy rókusis diákunk bejutott a 15 fős döntőbe. (https://www.rokusi.hu/…/negy-rokusis-a-radnoti-angol…/) A nyolcadikos diákok az utolsó fordulóban már szóban mérték össze tehetségüket. Kötetlen beszélgetésen, témákon túl, mindenki egy-egy előadással is készült valamely magyar találmányból.
❤️ Nagyon büszkék vagyunk diákjainkra és felkészítő tanárukra! Szeretettel gratulálunk!

 ❤️ Köszönjük a Radnóti Miklós Gimnáziumnak és angoltanáraink a szervezést! Ők honlapjukon így írnak a versenyről: https://radnoti-szeged.edu.hu/…/angol-nyelvi-verseny…/