Március 5-én személyesen várjuk a leendő elsősöket!

Kedves Szülők!
Ezen a héten szombaton (március 5-én) iskolánk végre személyesen is tudja fogadni Önöket és gyermekeiket! A Pacsirta utcai tornacsarnokunk bejáratánál a tanító nénik már 9:30-tól várják azokat a gyerekeket, akik jutalom ellenében szeretnék megmutatni az online ismerkedés időszaka alatt megoldott játékos foglalkoztató lapokat.
(Ezekre gondoltunk: https://www.rokusi.hu/2021/11/12/ovodasoknak-kuldjuk/)
Az iskola felfedezése a tanító nénik vezetésével 10 órakor kezdődik. Egy-egy játékos foglalkozással várják a gyerekeket iskolánk természettudományokat, reál tárgyakat, nyelveket tanító tanárai. A délelőtti izgalmakat testnevelő tanáraink vezetésével vezetik le mozgásos játékok formájában, melyhez kérjük, hozzanak sportcipőt a gyerekeknek! A program körülbelül délig tart.
Belépés: maszkban és a szülőknek védettségi igazolvánnyal.
Valamint kérjük a szülőket, hogy a járványügyi szabályok betartása miatt a gyermekek folyadék igényéről mindenki saját maga gondoskodjon!
Várjuk a gyerekeket! Találkozzunk szombaton ?!