Eqka – egy újabb lépés az ökotudatosság felé

Már nagyon sokan várták, és íme eljött ez a pillanat is!
Tisztelt Szülők!
Iskolánkban is hamarosan működhet az intelligens használt sütőolaj-gyűjtő E-Qka. Már csak az Önök csatlakozási szándéka szükséges. Várjuk a Családok regisztrációját, amellyel kifejezik, hogy egy újabb fontos lépést tehetünk együtt, hogy a jövő generációját a környezetünkről felelősen gondolkodó felnőttekké neveljük!
Tegyünk a vizeink tisztaságáért, a felelős újrahasznosításért és iskolánk anyagi lehetőségeinek javításáért!
#CsaládokésIskolaEGYÜTT #ökotudatosság
A névre szóló gyűjtőkannákat február 9-én osztjuk azoknak, akik február 5-ig regisztrálnak.  Regisztrációt követően (erről e-mailt is kapnak, keressék a SPAM-ben is) lehetőségük lesz kiválasztani iskolánkat és gyermekük osztályát. Egy regisztrációval több gyermekük számára külön-külön is igényelhetnek kannát, így családonként több kannával akár a nagyszülőket is bevonhatjuk a gyűjtésbe. Számítunk Önökre!
Iskolai dolgozóknak, tanároknak lehetőségük van “Tanár/Iskolai dolgozó” kategória kiválasztására is.
https://eqka.hu/2023/01/16/e-qka-rokusi-altalanos-iskola/