Rókusisok adtak karácsonyi hangversenyt

A téli szünet előtti utolsó tanítási napon iskolánk diákjai, tanárai és a csatlakozó szülők ismét ünnepi pillanatokkal hangolódhattak a karácsonyra. Iskolánk ének-zene tagozatos diákjai adtak koncertet a Rókusi Templomban. A Kicsinyek Kórusa és a Rókusi Gyermekkar mellett az AnyZelt duónak köszönhetően hegedűszó és rókusis tanárokból szövődött kórus dallamai színesítették a repertoárt.
Hálás köszönet a Szügyi Tamás apukának a felvételért és természetesen Tóth Klára, Berényiné Ale Krisztina és Tamás Ildikó kolléganőknek a műsor összeállításáért, Fekete Tamás kollégánknak a hangosításért! (A koncertről egy külön posztban képeket is küldünk.)

Fotókat a Facebook logóra (jobb felső sarok) kattintva láthatnak:

Korábban írtuk:

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt, a december 21.-én megrendezésre kerülő Karácsonyi hangversenyre.
A hangverseny helyszíne a Szent Rókus templom, a rendezvény 11 órakor kezdődik.