Természetfotó kiállítás a Rókusis diákok képeiből

A tanév elején a Természettudományos munkaközösség természetfotó pályázatot hirdetett iskolánk ének-zene tagozatának 70 éves jubileumához kapcsolódva. A „Négy évszak a zenében és négy évszak a természetben” című felhívásra sok szép képet küldtek iskolánk alsós és felsős tanulói. A nemes versengéshez több pedagógus is csatlakozott. A gyönyörű fotók arról tanúskodnak, hogy a diákok és a tanárok egyaránt szeretik a természetet, kedvelik a túrázást és szívesen örökítik meg a különleges pillanatokat. A zsűrinek nehéz dolga volt a beküldött pályamunkák értékelésénél, de örömmel válogattak a növény, állat és tájképek között. A legszebb pályamunkákból kiállítást rendeztünk iskolánk I. emeleti folyosó-galériáján.

Sok szeretettel várunk mindenkit, gyönyörködjünk együtt a szép természetfotókban!

Természettudományos munkaközösség

2024.05.10.