A biztonságos internethasználatról – Dr. Baracsi Katalin internetjogász volt a vendégünk

A Rotary Club Szeged – Tisza jóvoltából a felelős digitális világról szóló előadássorozat második állomásaként ismét ellátogatott iskolánkba Dr. Baracsi Katalin, az internetjogász.
Június 4-én és 6-án 4.-8. évfolyamos osztályok részesültek segítő gondolatmegosztásban a felelős és biztonságos digitális jelenléthez. Június 6-án délután szülők kaphattak támogatást és kérdéseikre választ. Köszönjük szépen az előadást támogató Rotary Club Szeged – Tisza – nak és Dr. Baracsi Katalin , az internetjogász-nak a hasznos példákat, tanácsokat.

A gyerekek szinte mindegyik képről tudták, kik szerepelnek rajta. Azt is, melyek ezek közül a mesterséges intellingenciák. Melyek a magyarországi és a külfüldi MI (AI) karakterek.

RokusiSzuloi_DRBK (1).pdf

További képek elérhetőek iskolánk Facebook oldalán: