AZ ÉV NYELVTANULÓJA 2025/2026-BAN

Az Idegennyelvi munkaközösség minden évben megválasztja az „Év Nyelvtanulóját”, aki az immár 2004 óta kézről kézre járt vándorserleget kapja, melynek Ő is egy tanévig a büszke tulajdonosa lehet.

A 2025/2026-os tanévben az Év Nyelvtanulója:

KUKLI IMRE 8.E OSZTÁLYOS TANULÓ

Gratulálunk és további sok sikert és boldogságot kívánunk!