All Posts

Búcsúztunk diákjainktól

Búcsúztunk diákjainktól

Június 21-én, az utolsó tanítási napot követő délután 89 nyolcadikos diákunk ballagot végig utoljára osztályteremeken, folyosókon, iskolánk udvarán. A 7.a-sok gyönyörű táncos, zenés ünnepi műsorát feledhetetlenné tették az ballagókra szórt...

READ MORE
Játék, móka, kacagás

Játék, móka, kacagás

Bumeráng, rakéta, alagút, lasszó, kobra, kutya. Csak néhány trükk, amit a héten tanulóinktól láttunk és tanulhattunk, akik kitartóan gyakorolják a pörgő-forgó csodák, a peonzák működtetését. Fiúkat, lányokat egyaránt megfertőzött a játék...

READ MORE
Parasportnapi rajzpályázat

Parasportnapi rajzpályázat

A Magyar Paralimpiai Bizottság és a Fogyatékosok Országos Diák-, Verseny- és Szabadidősport Szövetsége a Magyar Parasport Napja alkalmából LÉLEKMOZGATÓ RAJZPÁLYÁZATOThirdetett. Somorjai Abigél 7.a osztályos tanuló díjat nyert pályamunkájával.

READ MORE
Tudásbajnokság

Tudásbajnokság

A Tudásbajnokság Országos Versenyén Tóth Gábor Zoltán 8,c osztályos tanulónk kiemelkedő helyezéseket ért el! Gratulálunk neki, büszkék vagyunk rá és felkészítőikre! Helyezések: Angol nyelv – országos 1. helyezés Biológia  – országos...

READ MORE