All Posts

Idegen Nyelvi Hét

Idegen Nyelvi Hét

A tanév utolsó teljes hetén, 2021. június 7-11. között iskolánkban a nyelvórákat már nem  a tankönyvek és a számonkérés határozta meg (mondjuk a többi nyelvórán sem ez a legfőbb jellemző :-)). Minden napnak egy-egy tematikát, teljesíthető célt...

READ MORE
Érzékenyítés

Érzékenyítés

2021. júniusában csapatépítő, érzékenyítő foglalkozáson vett részt az 1.c osztály tanulócsapata. Az első foglalkozáson, az ejtőernyős bemutatón, az egymásra figyelés, egymás segítése kiemelt szerepet kapott. Mások megértését, a segítségnyújtás...

READ MORE
Májusi programok a napköziben

Májusi programok a napköziben

Szeged napja Városunk ünnepségsorozata az idén elmaradt, tanulóinkkal ezért képzeletbeli sétát tettünk, s felidéztük Szeged kiemelkedő értékeit, csodás épületeit. A gyerekek rajzaiból szegedi montázsok készültek, s rengetegen töltöttek ki az...

READ MORE
A Bendegúz Akadémia MatekÁszai

A Bendegúz Akadémia MatekÁszai

A Bendegúz Akadémia matekÁsz megyei döntőjén, iskolánkat két tanuló képviselte. Ezen a megmérettetésen Sipos Ádám 4. e osztályos tanuló a 8. helyezést érte el, Tóth Gábor Zoltán 5.c osztályos tanuló pedig 1. helyezett lett. Ő bekerült az országos...

READ MORE
Fekete András az országos döntőben

Fekete András az országos döntőben

A XXIX. Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti verseny megyei döntőjét április 23-án rendezték meg. Iskolánkat Fekete András 5. a osztályos tanuló képviselte, aki lelkesen készült a többféle témát érintő komoly megmérettetésre. Az...

READ MORE
Tisztelt Szülők!
Utolsó tanítási nap: június 15. kedd

A Ballagás időpontja:  június 18. péntek 17:00
Tanévzáró ünnepélyek tervezett időpontjai:  június 24. csütörtök
15:30 óra felső
16:30 óra alsó