Tájékoztatás a közétkeztetésről a tavaszi szünet napjaira
Tisztelt Szülők! Kedves Diákok! A Nevelési-Oktatási Intézmények Gazdasági Szolgálatának tájékoztatása szerint a tavaszi szünet napjaira, azaz a 2020. április 9-14. közötti időszakra a közétkeztetés nem biztosított az ételek átadására kijelölt...
READ MORE









